Türkiye off-road içerisinde offroad kulüpleri için offroad etkinliklerini bildiren offroad…

Yapmayın sayın üye arkadaşlarımız şu gruba Allah’ınızı peygamberinizi sevgilinizi, eşinizi ya da kendinizi seviyorsanız offroad araç veya offroad aksesuar ilanı haricinde birşey yollamayın. Kabul etmiyoruz. Yayınlamıyoruz. Biz bıktık silmekten siz bıkmadınız göndermekten.

Ayrıca sıfır offroad aksesuar ya da diğer parça satıcıları sizin de ilanlarınızı kabul etmiyoruz. Bıktık iki satır standart yazılarınız ile fotoğraflarınızdan. Eğer gerçekten ürünlerinize güveniyor iseniz http://TurkiyeOffroad.com Aksesuar kategorisine yükleyin ürünlerinizi arkasında durun dimdik, yorumlara cevap verin paylaşın burada kabul edelim yayınlayalım. Ama sonra bir üyemiz de çıkıp bunu böyle dedin böyle çıktı derse sorarırız hesap! Veremez iseniz uygun bir cevap kaldırırız tüm ilanlarınızı!

4x4offroad.biz olarak üç kağıtçılara dolandırıcılara savaş açtık. Parça arıyorum, jant arıyorum, lastik arıyorum gibi ilanları farkındaysanız pek onaylamamaya çalışıyoruz. Çünkü üç kağıtçılar bende var deyip, internetten bulduğu resmi yorum olarak atıp, banka havalesini alıp kaçmak niyetinde. Sizinde görüyoruz ki pek umurunuzda değil giden 300-500. Ama bizim umurumuzda. Biz istiyoruz ki burada ki satıcılardan bir ürün aldığınızda garantisi biz olalım. Garanti veremeyeni silelim engelleyelim.

Eğer BU GRUPTA aradığınız bir Jant veya Lastik ise JANT LASTİK ARIYORUM ilanı açmak yeriine http://offroadjantlastik.com adresini kontrol edin. SADECE bu grupta yayınlanan tüm sıfır ve ikinci el offroad jant lastik ilanları http://offroadjantlastik.com adresine yüklenmektedir. Jant lastik ilanlarını diğer 2. el yedek parça, satılık offroad araçlar ve offroad aksesuar ilanları olmadan http://offroadjantlastik.com da görüntüleyebilirsiniz.

4x4offroad.biz grubunda aradığınız motor, şanzıman, yedek parça veya offroad aksesuar ekipmanı ise http://offroadaksesuar.net adresini ziyaret edin. Site içerisinde sağ tarafta bulunan kategorilerden aradığınız ekipmanı tıklayın ve sonuçları görüntüleyin.

Ayrıca;

Offroad Vinç Kullanımı ve Grupta Yayınlanan 2.el Offroad Vinç ilanları için http://offroadvinc.com ‘u

Sepet ilanları veya Araç Üstü Sistemleri için http://offroadsepet.com ‘u

Offroad Tampon ve Çelik Tampon seçenekleri için ise http://offroadtampon.com ‘u ziyaret ediniz. 4x4offroad.biz grubunda tüm ilanlar kategorilerine uygun olarak 4x4offroad.biz sitelerine yüklenir.

Ayrıca tüm öneri istek ve şikayetleriniz için 4x4offroad.biz sayfası üzerinden bizimle ileitişime geçebilirsiniz.

Türkiye off-road içerisinde offroad kulüpleri için offroad etkinliklerini bildiren offroad haberleri bulunmaktadır. Siz de offroad gezi ve etkinliklerinizi ekleyin, offroad aracınızı Türkiye Offroad üzerinde tanıtın.

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir