Zümrüt L200 Arac Üstü Çadır

[ad_1]

Zümrüt Mitsubishi L200 Araç Üstü Çadır

Karavanların tahtına göz diken araç üstü çadırlar, günümüzde maceraperest ve doğa tutkunu kişilerin en yeni gözdelerinden. Birçok özgün modeli ile dikkat çeken araç üstü çadırlar ürün grubunda L200 araç üstü çadır gibi markalara uyumlu çadır modelleri müşteri portföyünü artırıyor. Bununla birlikte offroad severlerde unutulmuyor. Onlar içinde off road çadır çeşitleri esnek ve kolay monte nitelikleri ile pratik ve beğenilen bir kullanım imkanı sunuyor. Tüm bu çadırlarda günlerce sıkılmadan keyifle vakit geçirebilmek isteyenler için en doğru adres Zümrüt araç üstü çadır seçenekleri.

Öne Çıkan Araç Markaları

Araç üzerine monte edildikten sonra aracınızla gideceğiniz her yerde araç üstü çadırlar size eşlik edecektir. Keyifli ve konforlu bir tatil için eşsiz bir deneyim sunan bu modern tasarımlı, kullanıma elverişli çadırlar pek çok modeli ile müşterilerini bekliyor. Araç üstü çadırlarla ilgili bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri araç üstü çadırların her araca takılamamasıdır. Günümüzde araba markaları içinde Mitsubishi, L200 markaları hem taşıdıkları özellikler hem de araç üstü çadırların montesi için uygun olmaları sebebi ile ön plandalar. Neden sizin de L200 araç üstü çadır sisteminiz olmasın?

Araç Üstü Çadır Nedir?

Adından anlaşılacağı üzere yolculuk yapılan aracın üstüne monte edilebilen portatif barınaklar araç üstü çadır olarak ifade edilmektedir. Karavan kategorisindeki seçenekler bütçeyi aşıyorsa, araç üstü çadırlar en kullanışlı ve en güzel alternatif seçimler olarak ortaya çıkıyor. Ekonomik olmaları bakımından da tercih ediliyorlar. Kurulum açısından oldukça kolay bir şekilde kurulabiliyorlar. Hatta beş dakikadan az bir sürede araç üstü çadırlar hazır hale gelmektedir. Çoğunlukla iki kişinin kalabileceği biçimde dizayn edilmektedirler.

Araç Üstü Çadırların Öne Çıkan Özellikleri

Araç üstü çadırların, diğer çadır sistemlerine göre öne çıkan özellikleri vardır. Bu özellikler:

– Karavana nazaran daha hafiftirler.
– Karavanlara göre daha kolay kurulumları yapılabilmektedir.
– Karavanlar açısında fiyat kıyaslaması yapıldığı takdirde oldukça ekonomiktirler.
– Dış etkenlere karşı özellikle yağmur ve rüzgara karşı son derece dayanıklı bir yapıları vardır.
– Dış darbelere karşı araç üstü çadır güvenilir bir kullanım imkanı verir.
– Termal kumaş ve sunroof nitelikleri mevcuttur.
– Yan tente ve ilave edilme nitelikleri vardır. Özellikle L200 araç üstü çadır sistemleri sıralanan tüm nitelikleri taşıması bakımından dikkat çekmektedir.

Araç Üstü Çadırların Avantajları

Araç üstü çadırlar, sundukları birçok avantaj ile giderek daha çok insana ulaşmaktadır. Bunda bu çadır modellerini birbirinden gören ve beğenerek yakınlarına tavsiye eden kişilerin etkisi son derece fazladır. Referans dışında internet üzerindeki sitelerden de kaliteli ve güvenilir bir şekilde off road çadır gibi tercih edilen tüm araç üstü çadırlara dair modelleri ekonomik fiyatlar ve geniş seçenekler ile satın almak mümkün. Bu siteler arasında www.offroad.ist gibi yüksek kaliteye haiz araç üstüne monte edilen çadırların satışlarını yapan deneyimli sitelere müracaat edebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Araç üstü çadırlar, arabaların gidebileceği her yerde kullanılabilmektedir. Araç modelleri içinde jeep modelleri için oldukça elverişli bir kullanım ve beraberinde konfor sunarlar. Ailece kullanabileceğiniz genişlikte modelleri olduğu gibi sadece iki kişinin kullanımı için üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle doğa tutkunları için ideal çadır türleridir. Doğada kamp yapmayı sevenler için kamp ürünlerinin vazgeçilmezi olmaya adaydırlar. Doğada küçük bir sığınak arayanlar, şehir hayatının stresinden uzaklaşarak keyifli bir konaklama ve dinlenme imkanı isteyenler için oldukça uygundurlar.

Doğada özel ve özgün bir kamp deneyimi için tasarlanan ürün gruplarıdır. Doğada çetin şartlarda 4×4 arazi araçları ile yol alan offroad tutkunları için ise off road çadır konaklama ihtiyaçları için en etkili çözümlerdir. Offroad gibi ekstreme doğa aktiviteleri bu çadır çeşitleri için geniş bir kullanım imkanı vermektedir. Doğa sporlarına gönül verenlerin konaklamayı düşünmeden rahatça istedikleri yerlere özgürce yol alabilmelerini sağlamaktadır. Konaklama sıkıntıları olmayacağı için sevdikleri insanlar ile birlikte gezi planları yapmalarına da imkan vermektedir.

Araç Üstü Çadır Sistemlerinin Sağladığı Kolaylıklar

Modern zamanların sıra dışı konaklama seçeneklerinden biri olarak popülaritesi giderek artan araç üstü çadırlar, sağladığı kolaylıklar ile de benzer işlevi gören sistemlerden ayrılmakta ve daha çok tercih edilerek satın alınmaktadır. Bu tarz araç üstü çadırların, sağladığı kolaylıklar için en çok göze çarpan kolaylık; aerodinamik tasarımlarıdır. Aerodinamik tasarımlar, araç gövde tasarımlarında da uygulanan etkili tasarımlardır.

Araç üstü çadır sistemlerinin sağladıkları bir diğer önemli kolaylık ise üzerlerine ayrıca bir kılıf çekilmesine gerek olmamasıdır. Daha detaylı bir anlatım ile port bagaj aynı zamanda çadırın koruyucu kabuğu da olduğu için üzerlerine ayrıca bir kılıf çekilmesi gerekmemektedir. Araç üstü çadırlarda yan perde ve çeşitli aksesuar kullanımları ile istenilen ek özellikler bu sistemlere rahatlıkla kazandırılabilmektedir. Bu da araç üstü çadırların sağladıkları kolaylıklar arasında. Ölçüye göre araç üstü çadırların fiyatlarında değişiklikler görülmekte birlikte bütçe dostu fiyatlarla karşılaşılmaktadır.

Ölçüye göre Zümrüt Araç Üstü Çadır Fiyatları

125 x 200 = 1.900 TL ( Standart)  İlan içerisinde yer alan seçenekler bölümünden değiştirebilirsiniz.

Opsiyonlar ( Opsiyonları Seçenekler bölümünden görüntüleyebilir siparişinize ekleyebilirsiniz.

  • Zümrüt araç üstü çadır içerden merdivenli modeli olur ise 500 TL fark vardır.
  • Termal kumaş farkı: 1000 TL
  • Sunroof farkı: 400 TL

Zümrüt L200 Araç Üstü Çadır Su & Yağmur Testi

Zümrüt L200 Arac Üstü Çadır isimli ürünü Off Road sitesinde kredi kartına taksit avantajı ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

[ad_2]

Fiyatı görüntüle ve satın al

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir