Zümrüt Duster Arac Üstü Çadır

Zümrüt Duster Araç Üstü Çadır

4×4 offroad araçlarla doğaya açılmak ve doğada vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca şehrin kargaşa ve gürültüsünden doğada kamp kurmak size iyi gelebilir. Açık alanda gecelemek için tek ihtiyacınız aracınıza monte ettireceğiniz araç üstü çadır olacaktır. Özellikle Duster marka aracınız varsa, Duster araç üstü çadır seçeneğini seçebilirsiniz.

Araç üstü çadırla çocukluğunuza dönecek, ranzada yatıyor hissini yaşayacaksınız. Duster aracınızın üstüne monte ettireceğiniz zümrüt çadır ile topraktan bağımsız şekilde gecelemenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Araç Üzerinde Pratik Çadır

Aracınıza araç üstü çadır takılabilmesi için aracınızın tavan taşıma sisteminin olması gerekiyor. Yani sanılanın aksine zümrüt çadır aracın tavanına monte edilmiyor. Eğer aracınızın tavan çıtaları (barlar) bulunmuyorsa, ekstradan monte ettirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde çadırı taktıramıyorsunuz.

Duster araç üstü çadır, her tür Duster araca uyumludur. Rahatlıkla taktırabiliyorsunuz. Aracınızın üstüne istediğiniz ölçülerde yaptırabiliyorsunuz. Acemi olsanız bile 5 dakikada kurulumu sağlıyorsunuz. Toplamak istediğinizde 10-15 dakikanızı alıyor. Pratik yaptıkça, açma-kapama süreniz daha da kısalıyor.

Çadırı topladıktan sonra yağmur geçirmez kılıfı içine koyabiliyorsunuz. Araç üzerinde olsa bile yağmurdan korumuş oluyorsunuz.

Araç Üstü Çadırın Özellikleri

Çadırda, su geçirmez nefes alabilen kumaş kullanılıyor. İsteğe göre termal kumaş da tercih edebilirsiniz. Çadırı kurmanızı sağlayan borular 22’lik alüminyumdan oluşuyor. 150 kg taşıma kapasiteli teleskopik merdiven bulunuyor. İsterseniz zümrüt çadır modelinizi araç içinden merdivenli olarak talep edebilirsiniz.

İki adet sinekli kapı, iki adet de sineklikli ve tenteli pencere bulunuyor. Çadırda temiz havanın olması ve hava sirkülasyonu için anti nem özellikli, çift taraflı havalandırma cebi bulunuyor.

Çadırın alt tabanı 18 mm film kaplı su kontrplağından oluşuyor. Zeminde 28 dans, 5cm sünger yatak bulunuyor.

İsterseniz aracınıza sunroof açtırıp, araç içinden çadıra girebilirsiniz. Eğer aracınızı sunroofluysa çadırınızı buna göre dizayn ettirebiliyorsunuz.

Araç Üstü Çadırın Ölçüleri

Başta Duster olmak üzere, bütün 4×4 araçlar için Duster araç üstü çadır 125×200 cm ölçülerinde standart olarak üretiliyor.

İstek ve ihtiyacınıza göre; 125×220, 125×250, 140×220, 150×220, 150×250, 170×220 ve 170×250 cm ölçülerinde de üretilebiliyor.

Çadırınıza yan tente monte ettirme imkânınız da bulunuyor. 200×300, 250×300 ya da 300×300 cm Zümrüt yan perde ölçülerinden birini çadırınıza ekletebilirsiniz.

Araç Üstü Çadırın Avantajları

1- Klasik bir kamp çadırının kurulum ve toplanmasından daha pratiktir.
2- Araç üzerine monte edildiğinden, her yer değiştirdiğinizde çadırı söküp, yeniden kurmak zorunda kalmıyorsunuz.
3- Aracınızla gidebildiğiniz her yere çadırınızı da götürmüş oluyorsunuz.
4- Zeminde yatmadığınız için haşere ve zararlı hayvan endişeniz olmuyor.

Araç Üstü Çadırın Fiyatı

Standart 125×220 cm ölçülerinde , Duster araç üstü çadır fiyatı 1900 liradır. Çadırın ebadı büyüdükçe fiyat farkı ekleniyor. 170×250 cm ebadında araç üstü çadır tercih ettiğinizde 3.4000 lira fiyat çıkıyor.

Yan tente fiyatları da değişkenlik gösteriyor. 200×300 cm ölçülerinde yan tentenin fiyatı 1000 liradır. Tenteyi daha da büyük isterseniz 300×300 cm ölçüsü için 1.200 lira ödemeniz gerekiyor.

Araç Üstü Çadırı Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Duster aracınızın üstüne çadır taktırmak istediğinizde bu sayfa üzerinden seçimini yapabilirsiniz. Seçenekler bölümünden istediğiniz ölçüleri ve opsiyonel istekleri belirleyebiliyorsunuz. Seçimini yaptıktan sonra ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz.

Kredi kartınızla veya havale yöntemiyle ödemeyi yapabiliyorsunuz. Ücretsiz kargo kampanyası dışında olan bir seçim yaptıysanız kargo ücretini alıcı olarak siz ödüyorsunuz.

Araç üstü çadır hakkında bilgi almak için facebook, twitter gibi sosyal medya üzerinden veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ölçüye göre Zümrüt Araç Üstü Çadır Fiyatları

125 x 200 = 1.900 TL ( Standart)  İlan içerisinde yer alan seçenekler bölümünden değiştirebilirsiniz.

Opsiyonlar ( Opsiyonları Seçenekler bölümünden görüntüleyebilir siparişinize ekleyebilirsiniz.

  • Zümrüt araç üstü çadır içerden merdivenli modeli olur ise 500 TL fark vardır.
  • Termal kumaş farkı: 1000 TL
  • Sunroof farkı: 400 TL

Duster Araç Üstü Çadır Açılış Videosu. Görülüdüğü gibi çok kısa sürede ve çok basit.

Zümrüt Araç Üstü Çadır Su & Yağmur Testi

Zümrüt Duster Arac Üstü Çadır isimli ürünü Off Road sitesinde kredi kartına taksit avantajı ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.


Fiyatı görüntüle ve satın al

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir