Freecamping Extreme-120 Her Araca Uyumlu Araç üstü Çadır

[ad_1]

EXTREME – 120 modelimiz, 120cm genişliği ile 2 yetişkin için uygundur.

Özellikle kış şartlarında kullanım için iki katmanlı üretilmektedir.

Alt ve üst duvarlarda standart olarak 180gr/m2 kapitone yün elyaf kullanılmaktadır. Yan duvarlardaki izolasyon katmanı, fermuarlı olması ile istenildiği taktirde yaz mevsimi için sökülebilmektedir. Ripstop hem su geçirmez, hem de rüzgar direnci çok yüksektir hazır olarak alınabilen bir kumaş değildir tamamen özel üretim olup Tübitak test sonuçları dahilinde kanıtlanmış 3200 ile 4400 mm su basınç testleri yapılmış ve ortalama 3640 olarak degerlendirmisler. Kumaşın nefes alabilme özelliği de kumaşın uzun ömürlü kullanım performansı arttırmaktadır.

Çadırın herhangi bir araca kurulumu çok hızlı ve basittir. Kurulum işlemi 15 dakikayı geçmezken, kurulu çadırın kullanıma hazırlanması da 1 dakika gibi kısa sürede tamamlanmaktadır.

Teleskopik alüminyum merdiven ile çadıra erişimi oldukça basittir.

8cm kalınlıkta ve 28 Denste sünger de iç konforu arttırmaktadır.

105cm’lik tavan yükseliği ile çadır içerisinde hareket alanı oldukça geniştir. Geniş iç hacmi ile EXTREME FOUR SEASON modelimizde iki yetişkin ve bir çocuk rahatlıkla konaklayabilmektedir.

İsteğe göre fiber kabuğun rengi, araç rengine boyanabilmektedir.

Not: Paket içeriğinde sadece Araç Üstü Çadır ile bağlantı ekipmanları yer almaktadır. Araç üstü ara atkılar ve taşıyıcı barlar pakete dahil değildir.

FREE CAMPING BURSA olarak, çadırın araç üstüne montajının yapılabilmesi için Thule veya diğer üreticilerin araç üstü taşıyıcı barlarının kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Talep durumunda taşıyıcı barların temini konusunda da destek veriyoruz.

Ürünun ölçüleri 120×210 x 28cm
Ekstra iç bölümünü bagaj olarak da kullanabilirsiniz.

Freecamping Extreme-120 Her Araca Uyumlu Araç üstü Çadır isimli ürünü Offroad.ist sitesinde kredi kartına taksit avantajı ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

[ad_2]

Fiyatı görüntüle ve satın al

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir